RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Vlastní databáze investorů makléře

Jednou ze základních předností kvalitních makléřů a realitních kanceláří je budování vlastní databáze investorů. Existuje spousta lidí, kteří investují do nemovitostí. Je to forma investování, která je stabilní, zisková a celkem jistá. Realitní makléři se během své kariéry setkávají se spoustou takových investorů a tvoří si tak vlastní databázi. Ta se nedá koupit, jsou to zhmotněné zkušenosti konkrétního makléře. Když pak mají k dispozici zajímavou nemovitost, mohou ji přednostně nabídnout těmto investorům.

Přednostní nabídka nemovitosti investorům

Když makléř ještě před zveřejněním inzerátu nabídne danou nemovitost svým investorům, je to výhodné pro všechny zúčastněné strany. Investoři mají šanci podívat se na nabízenou nemovitost dříve než veřejnost a mohou do ní investovat. Prodávající zase může svou nemovitost rychle prodat. A makléř je také spokojený, může se věnovat dalším klientům a jejich nemovitostem.

Jak se databáze tvoří a co obsahuje

V realitním světě jsou makléři neustále v kontaktu s různými lidmi, kteří chtějí do nemovitostí investovat. Dobrý makléř si vede přehlednou databázi investorů, kde si zaznamenává kromě kontaktních informací hlavně to, o jaký typ nemovitosti (a v jaké lokalitě) má investor zájem. Někdo chce kupovat byty v Praze k pronájmu, někdo stavební pozemky, jiný se nebojí investovat do zemědělské půdy. Strategií je spousta a makléř by o tom měl mít přehled. Taková databáze mu pak může hodně pomoci při prodeji jakékoliv nemovitosti.

Databáze investorů se nesdílí, je to osobní věc každého makléře. Určitě by neměl tyto kontakty dále šířit, ale používat je výhradně pro dobro investorů, které si v ní vede. Z těchto zkušeností pak těží hlavně klienti makléře, protože jim pomůže rychle sehnat seriózního kupce.

Když prodáváte svou nemovitost nebo chcete do nemovitosti investovat, vybírejte si proto ostřílené makléře a realitní kanceláře, které předchází jejich dobré jméno.

21.12.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř brno

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.