RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Vydělávejte v roce 2020 jako makléř

Přichází nový rok 2020 a spousta lidí si dává předsevzetí. Jedno z nejčastějších předsevzetí je vydělávat více peněz. Nejde o to peníze hromadit a neužívat si života, jde spíše o to, že je potřeba zabezpečit rodinu, dostavět dům, našetřit si rezervu na stáří, anebo rozjet kariéru. Toto předsevzetí je potřeba potvrdit reálnými skutky. Najít si ještě jednu práci, snížit výdaje, najít si lépe placenou práci apod. Jednou z variant je stát se makléřem.

Kariéra s REMAXem

Jestli uvažujete o tom, že byste byli makléřem, vězte, že je to tvrdá práce. Nedostanete nic zadarmo, v tomto odvětví je velká konkurence. Když ale začnete dělat pod světově známou značkou RE/MAX, budete mít start přece jen o dost jednodušší. Obzvláště když jste z Brna nebo okolí a začnete spolupracovat s realitní kanceláří RE/MAX Delux.

Nezáleží na vašem věku ani na pohlaví, jde o to mít dostatek energie, nadšení a chuť se učit. Když na sobě chcete pracovat, v RE/MAX Delux máte šanci vybudovat si dlouhodobou kariéru.

Práce za spravedlivou odměnu

RE/MAX vám nabízí velkou podporu hned od začátku. Ihned budete také vědět, jakou odměnu budete dostávat. Když absolvujete vstupní kurz, budete dostávat 50% z čisté provize. Když ukážete samostatnost a své schopnosti, pak přejdete na 60% z provize. TOP makléři mohou dosáhnout až na 80% z provize.

Faktem je, že RE/MAX Delux staví na svých makléřích – proto je férově platí, vzdělává a podporuje. U RE/MAXu pracujete pro celosvětově známou značku, která vám ihned dodá na důvěryhodnosti, ale kterou také musíte dobře reprezentovat. Spolupráce tak na konci bude výhodná pro všechny strany – pro realitku, pro makléře i pro klienty.

Hodně štěstí v roce 2020!

8.1.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek realitní makléř

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.