RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Výměna nemovitosti - prodej staré a nákup nové

V běžném životě velmi často nastává situace, kdy se lidé stěhují z menšího bytu do většího, nebo naopak z velkého do menšího. A potřebují nákup nového bydlení financovat prodejem starého bytu. Zní to jednoduše, ale vyřešit návaznost tak, abyste nemuseli prodávat pod cenou nebo hledat dočasné bydlení, není úplně jednoduché. Když chcete, aby výměna nemovitosti proběhla v klidu, podle plánu a pro vás výhodně, je potřeba spolupracovat se schopnou realitní kanceláří.

Některé realitní kanceláře nabízejí službu, které se říká "výměna nemovitosti". Bez časového presu tak celou záležitost vyřešíte s pomocí realitního makléře. V časové tísni a pod tlakem jsou totiž lidé ochotni prodat i o desítky procent levněji, než by bylo možné. Přestěhujete se tak do nového bydlení, a zároveň prodáte svoji současnou nemovitost.

Když prodáte svou starou nemovitost dráže, než kolik vás bude stát nová nemovitost, zbytek peněz dostanete na účet. Když musíte naopak ještě doplácet, financování by vám měla pomoci vyřešit právě realitní kancelář, se kterou na celé transakci spolupracujete.

Ideálně kontaktujte šikovného makléře či rovnou realitní kancelář, která vám poradí, jak postupovat.

14.4.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.