RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Vyplatí se vytvořit prodávané nemovitosti vlastní web?

Když prodáváte luxusní nemovitost nebo něčím specifickou nemovitost, vyplatí se vytvořit pro její prodej speciální web. Na webu totiž máte mnohem větší prostor než na realitním serveru. Můžete zde ukázat více fotek, videoprezentaci, záběry na nemovitost z dronu, půdorysy nemovitosti a také mnohem podrobnější popis. Zájemce tady neruší ani jiné nabídky ani otravné reklamy. Už jen díky tomuto webu se vaše nemovitost dost výrazně odliší od ostatních nabízených nemovitostí v širokém okolí.

Jak web vytvořit

Začněte tím, že si vyberete vhodnou doménu. Doména stojí jen pár stovek, a když je dobře zvolená, může dost výrazně podpořit návštěvnost a tím i samotný prodej. V názvu domény by měla být zmíněná lokalita, nemovitosti i prodej. Když prodáváte například chatu zámek, můžete zkusit získat doménu ve stylu http://zamekvlasatice.cz/ Až se nemovitost prodá, můžete doménu jednoduše zrušit nebo ji nechat realitní kanceláři, která vám prodej pomáhala realizovat.

Samotnou tvorbu webu nechte profesionálům, vy se svým makléřem se postarejte o obsah webu:

  • Kvalitní texty. Můžete využít služeb profesionálního textaře (copywriter) nebo texty sepsat jen s pomocí makléře. Důležité je vypíchnout přednosti nemovitosti i dané lokality, sepsat i možnosti, co se dá s danou nemovitostí dělat. Dobré texty prodávají a jsou zakončené výzvou k akci!
  • Profesionální fotky. Na webu bude místo na celou fotogalerii. Pozvěte si profesionálního fotografa a nemovitost nafoťte opravdu co nejlépe. Fotky prodávají ještě více než dobré texty.
  • Video, půdorys, letecké snímky. Nebraňte se moderním trendům, zveřejněte na webu kvalitní prezentační video, přehledný půdorys, i letecké snímky z dronu, kde zájemce uvidí i celou okolní krajinu.
  • V neposlední řadě musí být na webu jasně vidět kontakty. Kromě kontaktního formuláře, doplňte i jasné telefonní číslo (jen jedno) a emailovou adresu.

Ideální je při prodeji nemovitosti spolupracovat s makléřem, který vám pomůže i s tvorbou prodejního webu.

22.10.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Tomáš Šimek

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.