RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Základem domu je kuchyň a koupelna

Ať už bydlíte v novostavbě nebo ve starém domě, určitě pro vás platí to stejné, co pro většinu z nás. Základem domu je funkční kuchyň a příjemná koupelna. Obecně platí, že ostatní pokoje nejsou tak důležité. Aby byla žena a tím i celá rodina spokojená, je potřeba zajistit praktickou kuchyň a teplou a hezkou koupelnu. Nedostatky v jiných částech domu se dají přejít, ale koupelna a kuchyň jsou základ.

V kuchyni trávíme nejvíce času

V praxi je to tak, že v kuchyni opravdu trávíme nejvíce času, tedy alespoň rodiče. Navíc je velmi často v rodinných domech spojen obývací pokoj s kuchyní. V kuchyni se připravují snídaně, vaří obědy a večeře. K tomu připočítejte nejrůznější pečení, úklid nádobí, když nemáte speciální jídelnu, tak i konzumace jídla. Ve výsledku opravdu strávíme nejvíce bdělého stavu v kuchyni. Obzvláště tedy ženy.

I proto potřebují mít kuchyň praktickou a příjemnou. Dostatečně velká lednice i mrazák, velká kuchyňská linka, ideálně i myčka a mikrovlnka. Přehledné skříňky a police, funkční sporák a elektrická trouba. K tomu i dost slunečního světla, teplo ...

Koupelna s vanou i sprchovým koutem

Koupelna je zase místo, kde si dopřáváme takové domácí wellness. Ideální je mít sprchový kout, protože šetří vodu a je velmi praktický. Když k tomu máte i vanu, máte u své ženy vyhráno. Lehnout si do horké vany a užívat si nějaký čas pro sebe, to je paráda. Samozřejmě to málokdo dělá každý den už jen s ekonomických důvodů, ale koupelna bez vany je jen poloviční. K tomu je samozřejmě potřeba mít nejlépe i více prostoru. Velikost koupelny je důležitější než velikost ložnice, v koupelně místo navíc oceníte více.

Na koupelně a kuchyni nešetřete už v době plánování novostavby, ostatní pokoje opravdu nejsou tak důležité!

19.12.2020

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.