RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Zasklení balkónu zvyšuje cenu bytu

Mít zasklený balkón nebo lodžii je moc příjemný bonus ke každému bytu. Když si balkón necháte zasklít, získáváte tak obytný prostor navíc, což se hlavně u menších bytů hodí. Kromě toho má zasklený balkón spoustu dalších výhod. Můžete si tam udělat odpočinkový koutek, pěstovat tam nějaké rostliny, sušit na něm i v zimě prádlo, vytápět ho a používat i v zimním období. Navíc zasklený balkón je další překážkou pro zloděje a v neposlední řadě zlepšuje tepelnou i zvukovou izolaci bytu.

Investice do zasklení balkónu se pohybuje v řádech desetitisíců korun, což je sice určitá investice, ale zároveň se tím zvyšuje cena vašeho bytu. Když ho budete chtít třeba někdy prodávat, zasklení balkónu či lodžie zvýší jeho cenu a byt bude mít výhodu před srovnatelnými byty k prodeji bez zasklení.

Už samotný balkón je velké plus

Když člověk kupuje byt, balkón je velká přednost. Ani nemusí být zasklený, protože zasklení si může nechat udělat nový majitel. Byty s balkóny a lodžiemi jsou mnohem žádanější než byty bez nich. To se samozřejmě projevuje i na ceně. Když budete chtít koupit byt s balkónem, a nemůžete žádný vhodný najít, můžete oslovit zkušenou realitní kancelář, která vám pomůže byt s balkónem v dané lokalitě najít.

Zasklení balkónu je pak už hračka. Stačí oslovit specializovanou firmu, která vám balkón zasklí během dvou dnů. Budete si jen muset vybrat, jestli chcete rámové nebo bezrámové zasklení, a jestli budete investovat i do stínící techniky, aby se zasklený balkón v horkých dnech příliš nepřehříval.

30.6.2021

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.