RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Zastupování makléřem na základě plné moci

Spousta lidí potřebuje prodat nebo pronajímat nemovitost a přitom nemá čas to řešit. V takovém případě je potřeba najít si spolehlivou realitní kancelář, která se vám o vše postará. Když bydlíte daleko, třeba i v zahraničí, pak se vám nehodí jezdit na každou prohlídku nebo chodit po vzdálených úřadech. Když však dáte realitní kanceláři nebo přímo konkrétnímu makléři plnou moc, bude moci drtivou většinu věcí vyřídit za vás bez nutnosti vaší přítomnosti. Ušetříte čas a realitní kancelář bude mít volné ruce.

Dostavíte se jen v nejnutnějších případech

Zažili jsme několik klientů, kteří dlouhodobě bydlí ve Švýcarsku, ve Francii, v Anglii i ve Skandinávii. Ti všichni si vyřizovali automaticky plnou moc tak, aby do České republiky nemuseli jezdit jen kvůli podpisu. To platí i v rámci republiky. Když prodáváte domek u Vsetína a bydlíte za Prahou, tak není nic příjemného pořád kvůli prodeji domu dojíždět. K tomu přesně slouží plná moc. Situace vás donutí osobně přijet jen v těch nejnutnějších případech. Ideálně souvisejících už jen s dokončením prodeje nemovitosti.

Budete pravidelně informováni

Když si vyberete opravdu schopnou a seriozní realitní kancelář, nebudete muset nic řešit, celý prodej nemovitosti vyřídí od A až po Zet. Na začátku spolupráce sepíšete jasnou smlouvu, dohodnete prodejní cenu (případně navyšování ceny, když se jedná o prodej formou aukce) a další formality, podepíšete plnou moc a nic víc neřešíte. Podle dohody budete také informováni o tom, jak to s prodejem jde. Kolik se přihlásilo zájemců, kolik bylo prohlídek, vypadá-li to už na vážného zájemce apod. Obvykle vám makléř pošle řekněme jednou za dva týdny (ideálně týdně) report o tom, jak to s prodejem pokračuje, plus vám může zavolat a odpovědět vaše případné dotazy a report doplnit.

Plnou moc sepíšete jednoduše přímo v realitní kanceláři. Nemusíte se ničeho bát, bude se týkat jen dané nemovitosti a úkonů, které jsou potřeba při jejím prodeji.

20.12.2019

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Realitní makléř

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.