RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Značkové RK rostou, malé pomalu zanikají

Mezi realitními kancelářemi je velká konkurence. Je to lukrativní, moderní a dynamický obor s budoucností, kam se snaží dostat spousta lidí. Stát se makléřem totiž není nikterak složité. Horší už to však je s kvalitou služeb, protože stejně jako v jiných oborech, jsou důležité zkušenosti a know-how. I proto značkové realitní kanceláře, které mají velkou podporu, rostou, naopak malé realitky zažívají spíše útlum a spousta jich zaniká. Pravdou je, že kvalitní makléř se prosadí vždycky, zároveň však platí, že takoví makléři velmi často míří právě do značkových realitních kanceláří, které podporují jejich osobní růst.

Know-how a technologie na straně značkových RK

Největší výhodou značkových realitních kanceláří, jako je například REMAX, je velká podpora značky. Všechny pobočky mají technologickou podporu i podporu v podobě předávání know-how a zkušeností. To ve výsledku znamená, že značkové realitky dokážou nemovitosti lépe a rychleji prodávat. Využívají k tomu právě špičkové technologie (videoprohlídky, 3D vizualizace, drony, půdorysy aj.) i know-how a podporu své velké základny (právní služby, databáze, kontakty aj.).

Obecně platí, že u značkových realitních kanceláří se systematicky klade důraz na profesionální přístup – spolehlivost, kvalitu, pečlivost, kontrolu, bezpečnost, flexibilitu, vstřícnost, férovost.

Malé realitky mají problémy

Obzvláště teď v době koronakrize mají malé realitní kanceláře problémy. Nestačí konkurovat know-how a technologiím, někdy nejsou tak profesionální, jejich služby jsou často omezené a zaměřené jen na vlastní zisk. Naopak značkové realitky cíleně budují dobré jméno značky a dívají se daleko dopředu. Nakonec nejlepší reklama je spokojený zákazník, takže tak i ke každé zakázce přistupují.

Když budete prodávat či kupovat nemovitost, můžete oslovit jakoukoliv důvěryhodnou realitní kancelář, i když není velká a značková. Pořád lepší mít alespoň nějakou podporu, než prodávat nemovitost sám na vlastní triko.

2.6.2020

Tomáš Šimek, majitel kanceláře. Telefon: 602 703 897, email: tomas.simek@re-max.cz

Značková realitní kancelář v Brně

Chci zaslat e-book jak prodat nemovitost zdarma do emailu!

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.