Rozhovor s 👉 Ing. Ditou Martínkovou, franšízantkou a makléřkou R/M Diamond a 👉Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Provize 32 milionů korun 🔥
Co se dozvíte v našem rozhovoru❓
✅ Jak se podařilo Ditě získat takovou provizi❓
✅ Největší provize v historii ČR❓
✅ Jak probíhal největší realitní obchod❓
✅ Jak se obhajuje provize 32 milionů korun❓
✅ Rady za 17 let podnikání v realitách❓
✅ Jaký dělá Dita marketing❓
✅ Rady pro začínající i zkušené realitní makléře❗️
✅ Tipy a triky pro podnikatele obecně❓
✅ Proč zrovna REMAX a jak se k němu Dita dostala❓
✅ V čem vám pomůže R/M, abyste získali takový obchod❓
Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️
17.6.2025
Obchodování s realitami se věnuji již 9 let a protože mě tato práce naplňuje, rozhodla jsem se jí věnovat naplno a to s nejznámější značkou na trhu, kterou je právě RE/MAX! Zároveň jsem si vybrala naši kancelář Delux, která klade opravdový důraz na kvalitu služeb i úroveň vzdělávání v oblasti realit, což pokládám za velmi důležité.
Protože každý z Vás je jedinečný, soustředím se na osobní přístup a individuální požadavky. Prodej nemovitosti, ve které jste strávili velkou část svého života považuji za citlivou záležitost. Je pro mě důležité, aby obchod proběhl hladce s co největším přínosem pro Vás.
K prezentaci využívám profesionální fotografie, 2D a 3D půdorysy, videoprohlídky, matteterport, inzerci na nejsledovanějších realitních serverech a sociálních sítích.
Jsem tu pro Vás!
Vaše Zuzana Úhlerová