Prodej rodinného domu, 112 m2, Svatobořice-Mistřín
Nedostupné, nevolat

Svatobořice-Mistřín

Hledáte pozemek, na kterém by jste mohli nejen bydlet, podnikat, ale postavit i další dům?
Chcete bydlet jen pár kilometrů od města, ale zachovat si i výhody maloměsta? Tato nabídka splňuje vše .

Kupní cena je včetně provize RK a právního servisu.
Doporučujeme Vám zhlédnout video-prohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou o celkové ploše pozemku 1174 m2 v obci Svatobořice, ležící pouhé 4 km od Kyjova v okrese Hodonín.

Samotný stavební pozemek má rozlohu 751 m2, zahrada pak 423 m2.

Po vstupu do domu je prostorná předsíň, ze které jsou vstupy do jednotlivých, samostatných pokojů. Po levé straně ložnice, po pravé straně obývací pokoj, ze kterého lze projít do 3 pokoje, který je ale také přístupný z předsíně.

Projdeme-li na konec chodby, je tu vstup do komory, ve které je umístěn i bojler na ohřev vody, dále pak i koupelna s toaletou.

Na samém konci je kuchyně s příruční spíží . Z kuchyně je i vstup do posledního z pokojů.

Vyjdete-li na menší zahradu, je tu nejen technická místnost s plynovým kotlem, který zajišťuje vyhřívání radiátorů v celém domě, ale i mnoho místností, které dříve sloužily pro chov domácích zvířat.
Je tu i studna s dostatkem vody pro zalévání velké zahrady.

Po pravé straně této zahrady je průjezd, kde je možno parkovat auto.

Nad celým domem je půda, kterou lze přebudovat k podkrovnímu bydlení.

Na zahradu, která je určena k pěstování ovoce a zeleniny se dostaneme přes stodolu, kterou je možno po úpravách využít k podnikání (focení svateb a pod.).

Svatobořice jsou vyhlášená vinařská obec s množstvím vinných sklípků a také akcí, které se k tomuto pojí. V této obci se udržují folklórní tradice a je možno na nich vidět i bohatě zdobené kyjovské kroje

Obec poskytuje svým občanům opravdu vše. Najdete tu ZŠ, MŠ, obecní úřad, mnoho obchodů, restaurací, knihovnu, zdravotní středisko, kulturní středisko a pro své nejmenší obyvatele vybudovala mnoho nových dětských hřišť.

Sportovní oblast je tu zastoupena fotbalem, kuželkami, stolním tenisem, workoutovým hřištěm, venkovními stroji pro dostělé.

Z památek Vás jistě zaujme barokní kostel Navštívení Panny Marie či nejstarší stavba obce Zvonice se slunečními hodinami.

Obec je dobře dostupná i autobusovou dopravou. Zastávky autobusu pro oba směry (Kyjov i Hodonín) jsou nedaleko domu.


Rádi by jste se dozvěděli víc o této nemovitosti? Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:350521Plocha užitná:112
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.