Pronájem bytu 1+1, 38 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu velmi zajímavě řešený byt 1+1 v 7.NP domu s výtahem na ulici Čápkova v Brně.

Byt má společnou uzamykatelnou předsíň s dalším bytem na poschodí, kde je dostatek prostoru pro botník. Z této místnosti jsou samostatné vchodové dveře do jednotlivých bytů.

Po vstupu do bytu po pravé straně je průchod do kuchyně s kuchyňskou linkou vybavenou dvouvařičem.

Vlevo od hlavníhi vchodu je koupelna se sprchovým koutem, toaletou, bidetem a přípojkou na pračku i sušičku.

Obývací pokoj s praktickou oddělenou nikou na spaní je na konci chodby.

Byt bude pronajímán nezařízený (po domluvě lze ponechat postel bez matrací).

Předsíň je vybavena vestavěnou skříní .

Dům se nachází v blízkosti zastávek MHD, do středu města je to pouhých 5 minut. V okolí je několik obchodů, restaurací , zdravotní středisko, pošta, škola a také krásný park.
K parkování je možné využít přilehlé ulice (v případě trvalého bydliště-zóna B).

Byt je k nastěhování od 1.5.2023.

Měsíční nájemné včetně energií je 17.000,-.
Majitelka požaduje vratnou jistotu ve výši 17.000,-, RK 17.000,-+DPH.

O veškeré informace neváhejte kontaktovat makléřku nabídky.

Číslo nabídky:361575Plocha užitná:38
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:7
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:8
Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

V realitách pracuji již několik let. Svou práci, která splňuje vše, co jsem očekávala, jsem spojila se značkou známou na celém světě, protože je zárukou priorit, které i já v životě uznávám: profesionalitou, spolehlivostí, etickým a férovým jednáním. Proto byl RE/MAX  a kancelář RE/MAX Delux v Brně jasnou volbou.

 

Každý obchodní případ, prodej, koupě i pronájem nemovitosti, je spojený s jiným životním příběhem. Snažím se, aby mí klienti cítili důvěru, bezpečí a měli jistotu, že pro ně udělám maximum a že jejich příběhy, sny a přání, mě skutečně zajímají. Mí klienti oceňují nejen profesionalitu, vzdělání v oblasti práva, ekonomie, nových technologií a časovou flexibilitu, ale i empatii, s jakou k nim přistupuji.

 

To, že se ke mně klienti vrací a doporučují mě svým blízkým a přátelům je pro mě největším oceněním.

 

Práce s lidmi, kterým pomáhám projít náročným procesem prodeje či pronájmu nemovitostí bez starostí a k jejich maximální spokojenosti, mě opravdu naplňuje.

 

Energii, kterou vkládám do své práce, čerpám i ze své rodiny. Jsem maminkou 2 kluků. Starší má již vlastní rodinu, mladší studuje na brněnském gymnáziu a je aktivním sportovcem. I díky tomu většinu volného času věnuji právě vnoučátkům a fandění na baseballových turnajích.

Bohdana Polgárová

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný makléř ISO_detail_1.1 Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.