Prodej bytu 2+1, 60 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Královo Pole

Hledáte byt v Brně, který byste si mohli zmodernizovat přesně podle svých představ? Tak tento byt 2+1 je ideální volba právě pro Vás!
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím byt v OV v Brně-Královo Pole na ul. Purkyňova. Byt je vhodný k modernizaci, kterou můžete provést podle Vašich představ.
Dispozice/stav bytu: Jeho celková výměra je 60,7 m2. Nachází se ve zvýšeném přízemí udržovaného cihlového domu, který prošel postupnou revitalizací. K domu náleží i společná zahrada s posezením, kde můžete relaxovat po práci. Byt má plastová okna a nově namontované žaluzie.
Výměry místností: Kuchyně-6,5 m2 Pokoje stejné velké-16,9 m2 Předsíň-12,70 m2 Komora-0,80 m2 Koupelna s WC-6,5 m2 Sklepní kóje-6,5m2 a druhý sklep - 3 m2.
Náklady: Fond oprav, záloha na teplo, záloha na vodu 3 562,- Kč/měsíčně, plyn 300,- Kč/měsíčně, elektřina 800- Kč/měsíčně.
Stav domu: Cihlový dům je průběžně nadstandardně udržovaný. Na patře jsou 4 bytové jednotky, v domě je velmi klidné bydlení.
Lokalita/okolí: Dům se nachází ve velice lukrativní městské části Brno-Královo Pole. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost.
Financování: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na bytě neváznou žádné dluhy.
Nabízíme možnost přikoupit garáž, která se nachází 2 km od domu.
Dovedete si zde představit svůj nový domov nebo vhodnou investiční příležitost? Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky.
Kateřina Chalupníková Vaše realitní makléřka

Číslo nabídky:325506Plocha užitná:70
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:5
Podkategorie:

2+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Pocházím z Budějovic, krásného města na jihu Čech. Nicméně život mě zavál do Brna, kde jsem nalezla svůj druhý domov a práci, která se stala mým koníčkem.

 

Prošla jsem různými profesemi i podnikání, jedno měli ale společné - prodej. Rozhodla jsem se tedy povznést své zkušenosti a prodavát to nejdůležitější - životní změnu! A tou je bezesporu prodej či koupě nemovitostí.

 

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolila RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat, učit se a toho se mi v RE/MAXu dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Svoji tvář neschovávám, za své služby svým klientům ručím a vždy se stavím ke své práci profesionálně. Každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Vše s jasným cílem - prodat Vaši nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi velkou ctí se s Vámi potkat s být součástí Vaší velké životní změny!

Chalupníková Kateřina

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.