Míříme na měsíc, protože i kdybychom minuli, dostaneme se mezi hvězdy!

Jsme bezpochyby nejznámější a nejsilnější realitní sítí na světě. V den, kdy se připojíte ke značce RE/MAX vás budou všichni znát. Důvěra zákazníků je prověřena více jak 40letým profesionálním působením na realitním trhu. Naše marketingová podpora je nejpropracovanější, ze všech kanceláří na trhu, 9/10 lidí zná značku RE/MAX. Máme reklamu v televizi, novinách, na internetu, v rádiu, časopisech, billboardech a dalších médiích!

U nás jsou makléři neustále vzdělávání a nabízíme jim to nejkomplexnější KNOW-HOW v oboru realit, jaké kdy bylo vymyšleno, těžko tak budete hledat větší profesionály. Na prvním místě klademe důraz na osobní rozvoj a růst jednotlivců – makléřů. Naše moderní technologie a neustálé inovace nás stále oddělují od nejbližší konkurence.

RE/MAX má bezpochyby největší podíl na trhu realit v České Republice - s největším počtem individuálních nabídek. Nejsme a nebudeme „Pyramida“ – u nás mají makléři to nejvyšší finanční ohodnocení v oboru. U nás najdete jenom férové podmínky. Chceme ty nejlepší, a proto nabízíme to nejlepší!

Dodržujeme přísný etický kodex, klienti nás dále doporučují, sdílíme vzájemnou synergii z celé sítě RE/MAX a naši makléři mají 2x více obchodů než makléři konkurence. Všichni jsme kolegové a navzájem si sebe vážíme a pomáháme si. Používáme ty nejpropracovanější nástroje k prodeji nemovitostí, prodat nemovitost za nejvyšší cenu na trhu – to je RE/MAX!

Naši makléři jsou usměvaví, milí a je na nich hned viditelná spokojenost. V RE/MAX Delux zjistíte, že vás může práce bavit a budete si úspěšně budovat svoji kariéru v přátelském kolektivu. Jste již makléř? Nikdy jste v realitách nepracoval? Či jste dokonce majitel realitní kancelář? Pro všechny z vás je u nás místo! Jestliže se chcete podílet na budování brněnského centra s trhem realit, jste pro nás vhodná osoba!