Zdravím vás! A jsem moc rád, že jste zavítali na náš web realitní kanceláře RE/MAX Delux. Jmenuji se Tomáš Šimek a v realitách působím již od svých čtyřiadvaceti let. Školím profesionální makléře a vedu svoji kancelář už od roku 2012. Fakticky se stala realitní činnost moje poslání, tato kancelář je mé celoživotní dílo a jsem rozhodnut, že se realitami budu živit už navždy. Zde se s vámi rád ve stručnosti podělím o svůj příběh:

Začínal jsem jako běžný makléř v jedné nejmenované realitní kanceláři (která se již dávno rozpadla), kde jsem byl ze všech nejúspěšnější - jednoduše proto, že věci dotahuji do konce, chovám se vždy profesionálně, mám rád lidi a ke klientům jsem empatický. Finančně jsem byl v té kanceláři spokojen, avšak ostatní skutečnosti mne velmi trápily! Chtěl jsem pro klienty jenom to nejlepší, svoji práci dělat čestně a kvalitně, což mi nebylo umožněno. Dost mi vadily tristní advokátní služby, nevýhodné smlouvy a zejména MLM (Multi Level Marketing), na kterém profitovali hlavně manažeři a další osoby na vrcholu pyramidy – která se, jak už to u takových společností bývá, stejně časem zřítila!

Rozhodl jsem se dělat reality jinak – kvalitně! Jenomže tenkrát jsem jako začínající makléř neměl prostředky k tomu koupit franšízu a zapojit se do úspěšné sítě. Založil jsem si proto svoji kancelář, která byla defakto kopií RE/MAX. Poté jsem se v roce 2013 po úspěšném podnikání chtěl zapojit do franšízy, avšak moje bývalá manželka a spolumajitelka firmy byla proti. Proto mi nezbývalo nic jiného, než budovat svou značku – avšak nikdy jsem nebyl schopen dohnat náskok RE/MAX. Moje marketingová strategie byla jednoduchá – silná místní a česká kancelář! I když jsem dřel od rána do večera, propast v KNOW-HOW, vzdělanosti, budoucnosti, počtu transakcí, marketingu, povědomí o značce atp. se zvětšovala. 

Konečně v roce 2017 se mi splnilo vše, po čem jsem toužil - otevřel jsem franšízu RE/MAX Delux a nyní plním mise této kanceláře. Udělal jsem vše, aby byla kancelář moderní, luxusní a na dobrém místě - ve středu města a s parkováním. Vážím si klientů i kolegů makléřů a jde mi o to, abychom se v kanceláři společně cítili dobře. Po vstupu do RE/MAX jsem byl ohromen! Zjistil jsem, že jsme minimálně o pět let dále, než nejsilnější konkurence a alespoň o deset let od běžných kanceláří. Technologie, vzdělání, synergie a KNOW-HOW, jakého se mi velmi rychle dostalo, mne i celou kancelář raketově vyzdvihlo do těch nejúspěšnějších výšin. Po mých letech v realitách bych nikdy nevěřil, že je něco takového možné! Jsem nadšený!

Tomáš Šimek majitel realitní kanceláře RE/MAX Delux v Brně

Hlavní mise RE/MAX Delux:

  • Budeme první volba při výběru realitní kanceláře v Brně a okolí pro klienty i makléře
  • Narovnáme spolupráci mezi všemi lokálními realitními kancelářemi (my z RE/MAX spolu již dávno spolupracujeme). Férové konkurence si totiž vážíme a jsme k ní přátelští!
  • Synonymum brněnského realitního trhu bude RE/MAX Delux
  • Dosáhneme největšího počtu individuálních nabídek z celého kraje
  • Staneme se nejsilnější kanceláří na celé Moravě
  • Ti nejlepší realitní makléři budou spolupracovat s RE/MAX Delux

A co mě na této práci tak baví? Je to různorodá činnost, každý den je jiný a neustále se setkávám se zajímavými lidmi. Někdy vedu jednání s miliardáři, kteří hledají, kde by mohli investovat, jindy udělám radost rodině, když jim najdu jejich vysněný dům. V realitách musíte být tak trochu od každého něco, odborník, psycholog, obchodník i právník. Ale nejvíce se mi líbí, že to, co dělám, vlastně není práce ale životní styl!


Jsme RE/MAX Delux! Etická, ambiciózní, luxusní a přátelská realitní kancelář!

Tomáš Šimek
majitel kanceláře