Prodej chaty, 31 m2, Štítary

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

890 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Štítary

Hledáte místo k odpočinku a relaxaci? Tak právě pro Vás je tato zděná chata v obci Štítary to pravé. Chata po kompletní rekonstrukci se nachází přímo u soukromého Dolního štítarského rybníka a kolem ní protéká Štítarský potok. Nabízí se zde možnost rybolovu. Pokud Vás zároveň lákají atrakce, obchody a kulturní vyžití na pláži nezoufejte, protože chata je pouhých 18 km vzdálená od hlavní Vranovské pláže na přehradě. Chata je o dispozici 1+1, 31 m². Za zádveřím nalezete prostor pro zbudování kuchyňské linky. Dále obývací pokoj o výměře 20,7 m². V koupelně s výměrou 3,5 m² se nachází sprchový kout, toaleta a elektrický bojler pro ohřev vody. Vytápění je zajištěno topnou funkcí klimatizace. Do chaty je zavedena elektřina. Přívod vody zatím není zajištěn. Chata je podsklepená. Jedná se dvojchatu. K prodeji je levá část s bílou fasádou. Před chatou se nachází příjemné venkovní posezení s vlastním vstupem do potoka. Výhodou je, že se chata nachází v první řadě v blízkosti vody. Pozemek okolo chaty a pod chatou je ve vlastnictví Lesy ČR a je v dlouhodobém pronájmu, kdy roční nájemné činí cca 1500 Kč. K nemovitosti vede zpevněná cesta a parkování je možné přímo u chaty. Štítary patří do rekreační zóny již zmiňované Vranovské přehrady. K vranovským plážím tu odtud není daleko a krásná příroda je také na dosah. K přehradě se dostanete i po místní lesní cestičce, takže mezi koupáním a procházkou po okolí nebudete muset volit. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Těším se na Vás při společné prohlídce nemovitosti.

Číslo nabídky:331896Plocha užitná:31
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:Studna
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Pocházím z Budějovic, krásného města na jihu Čech. Nicméně život mě zavál do Brna, kde jsem nalezla svůj druhý domov a práci, která se stala mým koníčkem.

 

Prošla jsem různými profesemi i podnikání, jedno měli ale společné - prodej. Rozhodla jsem se tedy povznést své zkušenosti a prodavát to nejdůležitější - životní změnu! A tou je bezesporu prodej či koupě nemovitostí.

 

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolila RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat, učit se a toho se mi v RE/MAXu dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Svoji tvář neschovávám, za své služby svým klientům ručím a vždy se stavím ke své práci profesionálně. Každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Vše s jasným cílem - prodat Vaši nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi velkou ctí se s Vámi potkat s být součástí Vaší velké životní změny!

Chalupníková Kateřina

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.