Prodej rodinného domu, 70 m2, Ráječko

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

6 890 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Ráječko

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zděný rodinný dům s předzahrádkou. Zastavěná plocha a nádvoří má výměru 140 m² a dále zahrada, prakticky oddělená o výměře 354 m². Je směřována na jih, světlo je zde většinu dne a bude se tak dařit i Vaší úrodě. Poslední rekonstrukce domu proběhla v roce 2010 – nová fasáda se zateplením, výměna plastových oken a kompletní renovace topení, tedy nový plynový kotel, bojler, topná tělesa, rozvody včetně navýšení a opravy komínů. Interiér je otevřen renovaci dle Vašich představ. Dispozice domu je rozdělena na dvě bytové jednotky, a to 1+1 a 2+kk. Je tedy možnost využít nemovitost jako investici. V tuto chvíli jsou obě bytové jednotky pronajaté. Pokud Vás ale nemovitost okouzlila pro své vlastní bydlení, mohu doporučit obytný prostor propojit a nechat tak vzniknout místo pro celou rodinu, kde si každý člen najde to své. Aby ne, když celková podlahová plocha dosáhne 70,3 m². Těšit se můžete i z 50 m2 podzemního podlaží, rozděleného do třech opravdu prostorných sklepů, které si jistě najdou využití. A v neposlední řadě si dovolím poukázat na velkolepou pergolu, která se může stát Vaším letním obývákem. Prostoru pro posezení, venkovní kuchyni a gril je tu více než dostatek. Ráječko je malebná obec s veškerou občanskou vybaveností jako je mateřská školka, základní škola, sportovní hala, obchod s potravinami, pekařství, hostinec i restauraci. K té to nemáte z domu daleko. Je totiž hned přes cestu. Ráječko leží ve vzdálenosti 3 km od Blanska a 27 km od Brna. A do Moravského krasu, coby kamenem dohodil. Zajímá Vás tato nabídka? Zavolejte mi a domluvte si termín Vaší prohlídky. Kateřina Chalupníková RE/MAX Delux

Číslo nabídky:346365Plocha užitná:70
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Pocházím z Budějovic, krásného města na jihu Čech. Nicméně život mě zavál do Brna, kde jsem nalezla svůj druhý domov a práci, která se stala mým koníčkem.

 

Prošla jsem různými profesemi i podnikání, jedno měli ale společné - prodej. Rozhodla jsem se tedy povznést své zkušenosti a prodavát to nejdůležitější - životní změnu! A tou je bezesporu prodej či koupě nemovitostí.

 

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolila RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat, učit se a toho se mi v RE/MAXu dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Svoji tvář neschovávám, za své služby svým klientům ručím a vždy se stavím ke své práci profesionálně. Každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Vše s jasným cílem - prodat Vaši nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi velkou ctí se s Vámi potkat s být součástí Vaší velké životní změny!

Chalupníková Kateřina

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.