Prodej bytu 2+kk, 76.9 m2, Hoštice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

1 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Hoštice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi mezonetový byt o dispozici 2+kk s výměrou 76,9 m². Nachází se v kompletně zrekonstruovaném domě o čtyřech bytových jednotkách. Ihned za zádveřím bytu je předsíň, kde je umístěn bojler pro ohřev vody. Z předsíně se dostaneme prvními dveřmi do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Za druhými dveřmi obývací pokoj s připraveným rohem pro kuchyňský kout. V druhém patře se otevírá podkroví, které využijete dle svých představ, třeba jako ložnici s pracovnou dohromady. Pro lepší představu přiloženy vizualizace. Bytová jednotka je nabízena v částečném stavu white walls, tj. před dokončením finálních úprav. V našem případě zejména bez osvětlení a kuchyně. Poskytuje tak novému majiteli možnost úprav dle vlastních potřeb a vkusu. Aktuálně je dům ve poslední fázi rekonstrukce a v procesu kolaudace bytových jednotek. Nastěhování tak bude možné září/říjen. Elektřina je do domu zavedena. Taktéž voda z vlastní studny hned vedle domu. Odpad je zajištěn jímkou, která je dále propojena s veřejnou kanalizací. Vytápění domu řešeno topnými tělesy s vlastními rozvaděči pro přehled o spotřebě jednotlivých bytů. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve 2 km vzdáleném městysu Litenčice, kam vedou pravidelné spoje autobusové dopravy. Přímým spojem z Hoštic se však dá dostat i do samotného centra Kroměříže. Jedná se tak o výhodnou investici nájemního bydlení, vhodné i pro dojíždějící za prací. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, z tohoto důvodu v souladu s právními předpisy uvádíme energetickou tř. G. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje si právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Pro více informací mě kontaktujte. Těším se na Vás při společné prohlídce bytu. Kateřina Chalupníková RE/MAX Delux

Číslo nabídky:346439Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Podkategorie:

2+kk

Jednotka:za nemovitostStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Pocházím z Budějovic, krásného města na jihu Čech. Nicméně život mě zavál do Brna, kde jsem nalezla svůj druhý domov a práci, která se stala mým koníčkem.

 

Prošla jsem různými profesemi i podnikání, jedno měli ale společné - prodej. Rozhodla jsem se tedy povznést své zkušenosti a prodavát to nejdůležitější - životní změnu! A tou je bezesporu prodej či koupě nemovitostí.

 

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolila RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat, učit se a toho se mi v RE/MAXu dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Svoji tvář neschovávám, za své služby svým klientům ručím a vždy se stavím ke své práci profesionálně. Každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Vše s jasným cílem - prodat Vaši nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi velkou ctí se s Vámi potkat s být součástí Vaší velké životní změny!

Chalupníková Kateřina

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.