Pronájem bytu 1+1, 26 m2, Ráječko
Nedostupné, nevolat

Ráječko

Hledáte pronájem v těsné blízkosti Blanska? Vítejte v Ráječku.
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 1+1 v rodinném domě s předzahrádkou. V domě jsou celkem dvě bytové jednotky se společným vstupem a chodbou.
Dalšími společnými prostory jsou zahrada s výměrou 494 m², tři sklepy a velkolepá pergola, kde se nabízí prostor pro venkovní posezení.
Měsíční nájem včetně energií 15 000 Kč. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho měsíčného nájmu ve výši 15 000 Kč. Provize realitní kanceláře je 15 000 Kč + DPH. Byt je vhodný pro jednoho nebo dvě osoby. K nastěhování ihned.
Zaujala Vás nabídka? Zavolejte mi a domluvte si termín Vaší prohlídky. Kateřina Chalupníková RE/MAX Delux

Číslo nabídky:348571Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Pocházím z Budějovic, krásného města na jihu Čech. Nicméně život mě zavál do Brna, kde jsem nalezla svůj druhý domov a práci, která se stala mým koníčkem.

 

Prošla jsem různými profesemi i podnikání, jedno měli ale společné - prodej. Rozhodla jsem se tedy povznést své zkušenosti a prodavát to nejdůležitější - životní změnu! A tou je bezesporu prodej či koupě nemovitostí.

 

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolila RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat, učit se a toho se mi v RE/MAXu dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Svoji tvář neschovávám, za své služby svým klientům ručím a vždy se stavím ke své práci profesionálně. Každého klienta beru individuálně a věnuji se mu s nadstandartním přístupem. Vše s jasným cílem - prodat Vaši nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi velkou ctí se s Vámi potkat s být součástí Vaší velké životní změny!

Chalupníková Kateřina

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.