🏡 36_Delux podcast 🔴 Reality podle Petra Švancary❗️Jaká byla cesta Švanciho❓Co říká na ceny realit❓🧐

Rozhovor s 👉 Petrem Švancarou, brněnskou fotbalovou ikonou a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Bydlení podle Petra Švancary❓

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Jaké bylo bydlení Švanciho v průběhu času❓

✅ Kde teď Petr bydlí❓

✅ Je lepší bydlet v Brně anebo Praze, co na to říká Petr Švancara❓

✅ V kolika letech měl Petr první vlastní bydlení❓

✅ Jsou nemovitosti dobrá investice❓

✅ Jaký má názor Švanci na realitní makléře a realitky❓

✅ Proč je podle Petra lepší nechat prodej na RK❓

✅ Zajišťuje fotbalový klub bydlení hráčům❓

✅ A jaký má Petr názor na ceny nemovitostí❓

✅ Výstavba sportovišť v Brně❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verse podcastu

Audio verse podcastu

23.11.2022

O mně

 

„MILUJI, CO DĚLÁM. DĚLÁM, CO MILUJI!“

 

Za svoji práci v roce 2022, 2021, 2020 a 2019 jsem získala Ocenění TOP mimořádných makléřů sítě RE/MAX Česká republika a za poslední rok jsem několikrát získala certifikát nejúspěšnější makléř kanceláře RE/MAX Delux. Zrealizovala jsem již přes 80 realitních transakcí.   

 

Jsem vdaná, mám 16. letou dceru Terezku a dospělého syna Patrika. Relaxuji procházkami v přírodě, s dcerou na koních, miluji moře a cestování. Ráda si doma na terásce něco pěkného přečtu nebo si zajdu s přáteli někam na vínko. S dcerou rády experimentujeme v kuchyni.

 

Pomáhám majitelům nemovitostí zorientovat se na současném realitním trhu tak, aby prodali svou nemovitost bezpečně, rychle a s co nejvyšším ziskem. Dělat lidem radost je mým životním krédem. Svoji tvář neschovávám. Za své služby svým klientům ručím, vždy se k práci stavím profesionálně s největší péčí. Mým cílem je reality dělat jinak = nejlíp!

 

Individuálnímu přístup k prodávajícímu a kupujícímu je samozřejmostí. Díky moderním technikám a profesionálnímu marketingu, dokážu Vaši nemovitost prodat za NEJVYŠŠÍ TRŽNÍ CENU. Na službách nikdy nešetřím = k nemovitostem nechávám dělat profesionální fotografie, točím videoprodhlídky a virtuální 3D prohlídky, samozřejmostí jsou půdorysy, pokud je to vhodné dělám home staging.

 

Reference klientů, kteří využili moje služby:

www.remax-czech.cz/reality/re-max-delux/dagmar-micikova

Mičíková Dagmar

Makléř

Certifikáty

100_percent realitn_profesion_l_cmyk 195x200_RMX_Aukcni_specialista Certifikovaný-makléř-2_rgb 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.