O mně

 

Jmenuji se Eva Zádrapová a pomáhám klientům realizovat jejich sny v oblasti nemovitostí! A to s úsměvem, s klidem, profesionálně a spolehlivě.

Bude mi ctí, pomoci i Vám s prodejem, nákupem či pronájmem nemovitosti.

 

Mým cílem je zajištění bezpečného obchodu a kompletního realitního servisu pro Vás, tak, abyste byli maximálně spokojeni. Věřím, že vždy najdeme společně to nejlepší řešení na míru právě pro Vás.

 

Prodej či nákup nemovitostí je jedním z nejdůležitějších momentů Vašeho života. Pro spoustu lidí ovšem může být tato skutečnost značně stresující. Proto je důležité obrátit se při prodeji nemovitosti či výběru kanceláře na zkušené profesionály a požadovat to nejlepší. RE/MAX Delux je realitní kancelář v nejúspěšnější a největší síti, která prodává nejvíce realit na světě. V tomto oboru není většího celosvětově uznávaného profesionála, než právě RE/MAX.

 

Dále Vám mohu pomoci s poskytnutím hypotéky, s prodejem komerčních nemovitostí, s výpočtem tržního odhadu nemovitosti či s oddlužením nemovitosti.

 

Největší odměnou mi je spokojenost mých klientů a jejich pěkné hodnocení, za které děkuji: „Paní makléřku určitě doporučuji. Velmi profesionální jednání, lidský a proklientský přístup, přátelská atmosféra. Velmi děkujeme, kéž by bylo více takových makléřů."

Ing. Eva Zádrapová

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.