RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Uvažujete o práci realitního makléře a máte dotazy?

Zde vám zodpovím ty nejčastější:

 • Je RE/MAX drahý?

  Filosofie RE/MAX pochází z „Real Estate Maximum“. Tedy maximum pro klienty, maximum pro makléře, maximum pro franšízanty. A tím maximem je zde mimo jiné i zisk. V RE/MAX platíte režijní náklady jako u každého podnikání a i začátek vyžaduje určitou investici. Stejně jako se vyplatí investice do vzdělání, vyplatí se i investice do kvality, záruky silného zázemí a téměř 40letého know-how. Jedná se o investice, které se mnohonásobně vrátí:

  • Stanete se součástí nejuznávanější značky v oblasti realit.
  • Získáte silnou podporu ve všech oblastech vašeho podnikání – marketing, IT, dodavatelé, finanční a právní služby, poradenství, vzdělávací programy a mnoho dalšího.
  • Za tvrdou práci dostanete maximální odměnu – pracujeme podle unikátního systému na českém trhu v odměňování makléřů, nabízíme vysoce motivační systém pro všechny.
 • U vás vládne rivalita?!

  RE/MAX je synonymem zkušeností a výsledků. A těch dosahuje především díky prostému přátelství = výměně tipů, zkušeností, postřehů. Spolupráce pak úspěšně funguje na místní i nadnárodní úrovni a spokojeni jsou jak klienti, tak i my. Soutěžíme na trhu, ale ne proti sobě.

 • Je RE/MAX jen pro TOP obchodníky?

  I když je pravda, že RE/MAX je domovem špičkových makléřů a franšízantů, kteří mnohdy obchodují v sedmi až osmiciferných částkách, bylo by nepřesné tvrdit, že je určen jen zkušeným profesionálům. S nízkými poplatky, vysokými provizemi a unikátní filozofií se RE/MAX dokonale hodí i pro teprve vycházející hvězdu. Pro člověka, který chce pracovat na úrovni, která odpovídá jeho obchodním cílům a životnímu stylu, je kariéra realitního makléře v RE/MAX ideální.

 • Nutíte makléře absolvovat drahé kurzy?

  Na prvním místě klademe důraz na osobní rozvoj, vzdělávání a růst. RE/MAX za tímto účelem vytvořil samostatný vzdělávací institut RE/MAX Akademie. Nejen ředitelé, ale hlavně makléři procházejí celokariérním vzděláváním, které vede k vyšší produktivitě a nabízí různé nástroje, jak patřit mezi nejlepší odborníky ve svém oboru. Zákazník tak neriskuje a má jistotu, že se setkává pouze s proškoleným profesionálem v třístupňovém modelu, jehož nejvyšším stupněm je certifikace dle normy ISO.

  Navíc pravidelně přivádíme špičky z realitního oboru z celého světa i k nám. Například v roce 2012 přinesl unikátní program jeden z neuznávanějších realitních koučů světa Tom Ferry.

 • Nejste lokální, protože jste nadnárodní

  Nadnárodní záštita, možnost spolupráce po celém světě a léty prověřené know-how z celého světa přeci nevylučuje profesionální výkony na lokální úrovni! Každý majitel kanceláře, každý franšízant musí dokonale znát lokalitu, ve které poskytuje své služby. Musí znát specifika lokálního trhu, aby přesně věděl, jak klientovi co nejrychleji zajistit kvalitně odvedený servis. A v tomto ho síla značky a její úspěch po celém světě mohou jen podpořit.

 • RE/MAX je realitka jako každá jiná...

  Jeden z největších mýtů vůbec. RE/MAX je jednou z celosvětově nejsilnějších značek realitního trhu. V České republice má prvenství v oblasti povědomí o značce. V roce 2011 dosáhla 88 %. Nejsilnější je i v podílu na trhu. Poslední výzkumy potvrdily podíl o velikosti 17 % na našem trhu, na kterém naleznete i nejširší distribuční síť poboček v porovnání s ostatními realitními společnostmi.

  Čeští makléři směle dosahují na mezinárodní ocenění, která jsou podmíněna objemem provizí nad 1 milion amerických dolarů – a to především díky referenčnímu systému a spokojeným klientům. Od počátku své existence RE/MAX celosvětově uzavřel obchod s více než 28 355 000 klienty. Každou minutu tedy pomáhá více než dvěma klientům a právem neseme slogan: RE/MAX prodává nejvíce realit na světě. Přesvědčte se zkrátka sami, proč je RE/MAX #1.

Podívejte se, jak se u nás pracuje

Kontaktujte nás

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.