O mně

 

Jsem certifikovaný realitní makléř ve společnosti RE/MAX Delux a rád Vám pomohu při PRODEJI, PRONÁJMU nebo HLEDÁNÍ Vaší nemovitosti.

 

O svět realit se zajímám už několik let a společnost RE/MAX pro mě byla od samého začátku jasnou volbou mezi realitními kancelářemi. Silná značka, profesionalita, akreditovaná RE/MAX Akademie, ve které se mohu jako makléř neustále vzdělávat, kolektiv lidí, kteří mi vždy a rádi pomůžou, a to nejdůležitější - Vaše spokojenost.

 

To vše mi dodává energii, inspiruje a motivuje mne dělat pro Vás reality kvalitně a tím nejlepším možným způsobem. Každý obchodní případ je výzvou a mojí snahou je dosáhnout spokojenosti jak na straně prodávajícího, tak i na straně kupujícího.

 

Standardy a etický kodex realitní kanceláře RE/MAX DELUX jsou pak pro klienty zárukou jistoty a kvality poskytovaných služeb. Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ CENU k Vaší plné spokojenosti!

Loškár Igor

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.