Prodej rodinného domu, 113 m2, Žerůtky
Nedostupné, nevolat

Žerůtky

Doporučujeme zhlédnout video-prohlídku a projít si 3D virtuální prohlídku.

Hledáte rodinný dům nebo celoročně obyvatelnou chalupu?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi dvoupodlažní dům se zahradou v malebné obci Žerůtky, okres Blansko.

Za vstupními dveřmi je velice praktická, prostorná chodba.

V přízemí domu najdeme obývací pokoj situovaný na Jihovýhod s kamny na tuhá paliva, které může nahradit stylový, krásný krb.
Pokoj, který je stejně jako obývací pokoj situovaný na Jihovýchod můžete využít jako ložnici, pracovnu, pokoj pro hosty či dětský pokojíček.

Kuchyně je novodobě propojená s obývacím pokojem, nabízí se zde možnost rohové kuchyňské linky s oknem do vlastní zahrady a jistě oceníte i tradiční kachlová kamna.

V přízemí domu je i koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Po dřevěném schodišti na ocelovém profilu se dostaneme do podkroví domu.

První část Vám nabízí nespočet možností využití.
Na ploše 28 m2 můžete zbudovat chodbičku se vstupy do dvou menších pokojů, nebo vzdušnou čítárnu s bohatou knihovnou.

Druhá část podkroví již slouží jako plnohodnotný pokoj s výměrou 27 m2.

Příjemné, zastřešené posezení je na dvoře hned u domu a na volně navazující zahradě můžete pěstovat ovoce, zeleninu, bylinky, můžete zde chovat drobná domácí zvířata a na své si zde přijdou i milovníci relaxace a odpočinku.

Dům je postaven z cihly, okna jsou dvojitá ze dřeva.
V 90. letech byla realizována koupelna s toaletou, dlažba v chodbě, rozvody vody, elektřiny, plynu, sedlový krov, jeho olištování i střešní krytina.

Dům je napojený na všechny inženýrské sítě včetně plynu, vodovodního řádu i obecní kanalizace.

Takovému stavení se zahradou, nemůže chybět sklep, který je hned vedle domu.

V obci Žerůtky žije bezmála 80 obyvatel, střed obce zdobí kaple Panny Marie Sněžné a v nedalekém Městysu Lysice najdete kompletní občanskou vybavenost, turistické zajímavosti, koupaliště, široký rozsah služeb, lékaře i mateřskou a základní školu.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:324624Plocha užitná:113
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová
Doprava:silnice, autobus

O mně

 

Ve světě realit působím jíž přes 10 let a mám za sebou desítky realizovaných obchodních případů. Za své služby svým klientům ručím, vždy se ke své práci stavím profesionálně, zodpovědně a s tou největší péčí. Realitní činnost je mým koníčkem, radostí a životním stylem.

Vytvářím Home-Staging, točím video-prohlídky, využívám profesionálního fotografa, zajišťuji 2D i 3D půdorysy, inzeruji na nejsledovanějších realitních serverech, pracuji na sociálních sítích, objednávám letákové kampaně...vše s jasným cílem. Prodat Vaši nemovitost za tu nejvyšší cenu k Vaší plné spokojenosti.

Mým cílem je dělat reality jinak - kvalitně! Proto jsem si zvolil RE/MAX, jednu z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

Moje časová flexibilita, preciznost, znalosti, zkušenosti a další mé vlastnosti jsou mojí vizitkou, na které si velice zakládám. Každý můj spokojený klient je mým doporučením a výsledkem mé práce.

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani Vy, ani Váš makléř.

Jan Konečný

Makléř

Certifikáty

HALLofFAME TOP CLUB GOLD - Jan Konečný REMAX 100_percent PLATINUM - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.