O mně

 

Do RE/MAX Delux mě přivedl můj dlouholetý kolega a výborný kamarád Jan Konečný. Od prvního dne jsem si tuto kancelář zamilovala, v prvé řadě díky přístupu majitele Tomáše a ostatních kolegů, postaveného na pevných základech této celosvětové značky.

 

Další pro mne důležitou hodnotou je fakt, že od doby založení RE/MAX v roce 1973, panem Davem Lingerem a jeho ženou Gail, jsou stále jedinými vlastníky. V této tradici se pokračuje i v ČR od roku 2005, což mne jako ženu, která prošla výcvikem rodinných systemických a businessových konstelací zakončených certifikací jako lektorka, velmi těší, a dává hlubší smysl.

 

V nemovitostech jsem od r.2007 a stále se vzdělávám. Díky tomu Vám mohu nabídnout profesionalitu a odbornost. Zakládám si na osobním přístupu a lidskosti. Dělat totiž práci s láskou, která mě naplňuje a baví, je mým posláním.

 

Zpracuji pro Vás ocenění Vaší nemovitosti v rámci celé ČR, a při prodeji Vám získám nejvyšší tržní cenu a to vše s kompletním servisem RE/MAX, abyste se Vy mohli s klidem věnovat svojí práci či rodině.

 

Bude mi ctí s Vámi spolupracovat!

Barabášová Jana

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.