🏡 19_Delux podcast 🔴 Speciál pro hypoteční poradce🔥 Kombinace financí a makléřiny ✅ Podnikání s RK💣

 
Krátký rozhovor s 👉 Ondřejem Francem, špičkovým finančním poradcem v businessu přes 16 let, 👉 Ivanem Přepechalem asistentem kanceláře a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jak se daří hypotečním a finančním poradcům jako realitním makléřům❓ Jaké jsou reálné zkušenosti finančníků v realitách❓ Proč spolupracovat s námi❓✅
 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

 
✅ Jaké je to přidat si další business pro fin. poradce do portfolia❓
✅ Zužitkujete své kontakty❓
✅ Dramatický pokles obchodů hypotečních makléřů❓
✅ Jaká je spolupráce s naší kanceláří❓
✅ Zkušenosti reálného hypotečního specialisty pana France❓
✅ Jaké budou Vaše případné začátky❓
✅ Je vhodná doba tyto dva business modely sloučit❓
 
Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️
 

Video verse podcastu

Audio verse podcastu

 
13.7.2022

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Peková Lada

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.