🏡 21_Delux podcast 🔴 Mladí lidé v realitách❓ Jaký je recept na úspěch❓ Reálné zkušenosti makléřky ✅

Rozhovor s 👉 Kateřinou Chalupníkovou, mladou realitní makléřkou, která je jeden rok v businessu a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jaké jsou zkušenosti mladé makléřky po prvním roce v realitách❓ ✅ A co všechno musela Káťa překonat❓

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Mají mladí šanci na úspěch v realitách❓

✅ Co je recept na úspěch v tomto podnikání❓

✅ Jaké aktivity by měl dělat každý, kdo chce uspět❓

✅ Proč podnikat s nemovitostmi❓

✅ Co se musí nováček naučit❓

✅ Jaký je recept na úspěch❓

✅ Reálné překážky v podnikání pro mladé❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verse podcastu

Audio verse podcastu

28.7.2022

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.