🏡 24_Delux podcast 🔴 Provize realitní kanceláře ✅ Proč je často 5 % + DPH málo❓Jaké jsou náklady RK❓

Rozhovor s 👉 Romanem Havlíčkem, podnikatelem v nemovitostech již od roku 1992 a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jaká je férová provize realitní kanceláře❓ A co by měla provize makléře obsahovat❓

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Je provize 5 % + DPH spravedlivá❓

✅ Co by měla obsahovat služba realitního makléře❓

✅ Kdy je výše provize neadekvátní❓

✅ Jaké jsou náklady makléře❓

✅ Přímé a nepřímé náklady obchodního případu❓

✅ Co by si měl ještě podnikatel započíst do své marže❓

✅ Dva typy makléřů nováčků, když vstupují do realit❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

 

Video verse podcastu

 

Audio verse podcastu

9.8.2022

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Peková Lada

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.