🏡 32_Delux podcast 🔴 Jsou obchodníci v 🇨🇿ČR profesionálové❓Jak si vedeme oproti západu❓Máme rezervy❓

Rozhovor s 👉 Peterem Vajdíkem, dlouholetým školitelem obchodníků a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jaká je úroveň obchodníků v Čechách❓

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Jaká je obecná úroveň obchodníků v ČR❓

✅ A jaká je úroveň makléřů❓

✅ Jaké jsou běžné slabiny obchodníků❓

✅ Jak si vedeme oproti západu ve vyjednávání❓

✅ Co už umíme v obchodě skvěle❓

✅ Jak se makléři posunuli za 17 let se svými znalostmi❓

✅ Jaká jsou doporučení pro obchodníky, aby byli úspěšní❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Videoverse podcastu

Audioverse podcastu

7.10.2022

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.