🏡 45_Delux podcast 🔴 Dezinformace, hejty, mýty a fakta v realitách❗️Jaké jsou nejčastější polopravdy

Rozhovor s 👉 Ivanem Přepechalem, asistentem kanceláře a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Nejčastější dezinformace v realitách❗️

👉 https://www.remaxdelux.cz/

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Makléř nemusí nic umět❓

✅ Bez realitky prodám za víc❓

✅ Inzerát nemovitosti bez provize❓

✅ Smlouvy si můžu stáhnout z internetu❓

✅ Cenu nemovitosti si nastavím sám❗️

✅ Realitní kanceláře lžou❓

✅ Levnější makléř je lepší makléř❓

✅ Inzerovat bez zveřejněné ceny nemovitosti❓

✅ Makléře může dělat každý❓

✅ Peníze nejsou problém❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verse podcastu

Audio verse podcastu

1.3.2023

 

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.