🏡 67_Delux podcast 🔴 Jak na prohlášení vlastníka❓Rozdělení na bytové jednotky a vydělání více peněz🤑

Rozhovor s 👉 Mgr. Irenou Šifaldovou, realitní makléřkou ✅ A 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jak na prohlášení vlastníka nemovitosti 🏡❓

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Co je to prohlášení vlastníka a k čemu slouží❓

✅ Jak prohlášení vlastníka vyřídit❓

✅ Co je to reálné dělení nemovitosti❓

✅ Co je potřeba pro zřízení prohlášení vlastníka❓

✅ Jak dobře rozprodat nájemní dům❓

✅ Lze prohlášení vlastníka měnit anebo zrušit❓

✅ V čem je výhoda tohoto prohlášení❓

✅ Jak dlouho trvá vypracování❓

✅ Kdo může učinit prohlášení vlastníka❓

✅ Příklady z praxe❗️

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Video verze podcastu

Audio verze podcastu

5.3.2024

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.