🏡 26_Delux podcast 🔴 Jaké jsou architektonické styly v ČR❓ Co je pro konkrétní architekturu typické❓

Rozhovor s 👉 Ing. arch. Ondřejem Venclíkem, vystudovaným architektem a 👉 Tomášem Šimkem, majitelem realitní kanceláře RE/MAX Delux = na téma: Jak poznat architektonické styly❓ Jednoduše pro laiky❗️

 

Co se dozvíte v našem rozhovoru❓

✅ Nejtypičtější architektura v ČR❓

✅ Gotika, Renesance, Baroko, Klasicismus❓

✅ Novogotika, Klacisismus, Novorenesance, Eklektismus❓

✅ Secese, Funkcionalismus, Moderní architektura❓

✅ Paneláky a jejich životnost❓

✅ Dřevostavby vs. cihlové domy❓

✅ Proč jsme nejhorší v Evropě se stavebním povolením❓

Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte v tomto video Delux podcastu ✔️

Videoverse podcastu

Audiverse podcastu

25.8.2022

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.