Hlavní důvod, proč prodávat s realitkou

Spousta lidí uvažuje o tom, jestli prodávat svou nemovitost svépomocí nebo využít služeb některé z realitních kanceláří. Vzhledem k tomu, že se jedná o důležitou a celkem složitou transakci, kde jde o velké peníze, je mnohem častější, že lidé zvolí spolupráci s realitkou nebo makléřem. Hlavním důvodem je fakt, že se v tomto prostředí pohybují dnes a denně. Mají tedy neocenitelné zkušenosti.

Realitní kancelář má dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími případy prodeje a díky tomu vás celým procesem prodeje bezpečně provede od začátku až do konce. Od přípravy nemovitosti k prodeji, přes určení optimální prodejní ceny, tvorbu profesionální prezentace až po nalezení kupce a vyřízení veškeré byrokracie.

Tak jako si na výrobu nábytku platíme truhláře, na stříhání vlasů kadeřnici nebo na založení zahrady zahradníka, tak si na transakce s nemovitostmi platíme makléře, respektive realitní kancelář. V zemích na západ od nás je osobní makléř absolutně běžný, stejně jako osobní zubař nebo finanční poradce.

Využít služeb realitní kanceláře se vyplatí i finančně, protože vám pomůže prodat nemovitost rychleji, a hlavně za vyšší cenu. Dokazují to nejrůznější nezávislé statistiky. Nakonec je potřeba zvolit ostřílenou realitní kancelář, abyste se náhodou nespálili, tak ideálně světové značky.

11.10.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.