I malou chatu dnes prodáte za 3 miliony

Ceny nemovitostí letí nahoru, což se nejvíce projevuje u rekreačních objektů, jako jsou chaty nebo chalupy. I malé chaty se dnes prodávají za dříve nemyslitelné ceny. Samozřejmě o ceně rozhoduje nejen velikost a stav chaty, ale v první řadě lokalita a velikost pozemku. Přesto dnes v praxi vidíme, že chata, která se před 5 lety prodávala za milion, se dnes nabízí za trojnásobnou cenu.

Když vidíte chaty k prodeji a u nich tyto vysoké cenovky, možná si řeknete, že za takovou částku chatu nikdo nekoupí, ale v dnešní době, kdy roste inflace, se kupec najde prakticky na jakoukoliv nemovitost. Když budete spolupracovat s šikovnou realitní kanceláří, můžete i malou chatu prodat opravdu za 3 miliony.

Zajímavou variantou, jak cenu chaty ještě zvýšit, je investovat před prodejem do její rekonstrukce. Opravit střechu, chatu kompletně vyklidit, pořídit nová krbová kamna, která prostor ještě více zútulní, pozvat si zahradníky, ať připraví zahradu, ostříhají keře nebo prořežou stromy. Jednoduše investovat do přípravy nemovitosti k prodeji. Můžete tak vydělat další statisíce.

Jestli se chystáte prodávat chatu nebo jiný rekreační objekt, ideální je oslovit zkušenou realitní kancelář, která vás celým prodejem bezpečně provede a najde vám kupce za cenu, kterou si na začátku určíte. Když cenu úplně nepřestřelíte, nejspíše budete překvapeni, jak rychle se vaše nemovitost prodá.

16.11.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.