Jak se stát makléřem u RE/MAXu

Představa o tom, že makléři se koupou v penězích a dostávají vysoké provize prakticky bez práce, je naprosto mylná. Faktem je, že makleřina je regulérní podnikání, které je dost náročné. Na konci však mohou být pěkné výdělky a hlavně fakt, že si makléři sami organizují svůj čas. Na druhou stranu se musejí vzdělávat, být časově flexibilní a hlavně naprosto spolehliví. Když se pak ještě obklopí schopnými lidmi, bude to fungovat.

Video podcast na téma kdo uspěje v realitách?

Když se chcete stát makléřem, nezáleží ani na věku ani na dosaženém vzdělání. Důležitá je chuť. Kdybyste se chtěli přidat například k silné mezinárodní značce RE/MAX Delux v Brně, stačí zavolat, domluvit si schůzku a když vás přijmou, můžete začít. Velké peníze ani hluboké realitní znalosti do začátku nepotřebujete, všechno vás naučí.

Můžete tak vzít osud do svých rukou a stát se makléřem. Když budete pracovití a vydržíte, můžete se stát součástí týmu a v rámci realitní kanceláře RE/MAX úspěšně podnikat. Na začátku se budete spíše učit a nabírat zkušenosti. Rozhodně nečekejte v počátcích velké zisky, ale když vytrváte, můžete se opravdu stát zkušeným makléřem.

Brněnská pobočka RE/MAX Delux se zaměřuje na nemovitosti v Brně a v širším okolí. Jestli jste z tohoto kraje, pak je to přesně místo, kde se můžete jako makléři začít učit a časem prosazovat. Kontaktujte majitele Tomáše Šimka a roztáhněte křídla, staňte se makléřem!

25.10.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.