Jakou stavební firmu zvolit? Ideální je spolehlivý známý?

Když se chystáte stavět dům, pak nejspíše hledáte spolehlivou stavební firmu, která vám jej postaví. Obvykle si první sami uděláte představu o domě, kterou pak dáte na papír společně s architektem. Když máte hotový projekt, je čas vybrat stavební firmu, která dům postaví. V dnešní době to však není tak jednoduché.

Obyčejně člověk osloví několik stavebních firem, které stavbu nacení. Obecně platí, že vybírat dodavatele stavby jen podle ceny není úplně nejrozumnější, protože nikdy nevíte, o kolik se stavba prodraží. Některé firmy úmyslně nacenění podhodnocují, aby zakázku získaly, ale v praxi pak zaplatíte úplně stejně nebo i více, než na kolik dům nacenily jiné firmy.

Nejdůležitější u stavební firmy není cena, ale spolehlivost. Jedná se o velké peníze a rozsáhlou stavbu, kde může nastat spousta překvapení, problémů, chyb. To je normální, důležité však je, jak se k tomu staví stavební firma. Určitě tedy zvolte co nejspolehlivější stavební firmu, kterou vám doporučili přátelé nebo která má dobré reference.

Úplně nejlepší je, když vám bude dům stavět kamarád nebo spolehlivý známý. Ten udělá vše pro to, aby odvedl co nejlepší práci. Bude s vámi otevřeně o stavbě a jejích problémech komunikovat, nebude nic zatajovat a postaví vám dům, jako by ho stavěl sobě. Když máte ve svém okolí někoho takového, máte vyhráno.

26.10.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.