Kamna nebo krb, hlavně s viditelným ohněm

Vytápět rodinný dům můžete mnoha způsoby, ale ten rozhodně nejromantičtější je na dřevem s viditelným ohněm. Způsob vytápění domu může být a často také je kombinovaný, ale spousta lidí si dopřeje v obývacím pokoji krb nebo kamna s viditelným ohněm. Důvod je jasný, oheň vytváří příjemnou atmosféru a je rozhodně příjemnější sledovat oheň v kamnech než televizi.

Můžete mít klidně tradiční kachlová kamna se sklem, takže viditelný oheň dnes už není jen u krbových kamen. V dnešní době už není ani moc poznat rozdíl mezi kamny a krbem. Klasický krb s otevřeným ohněm se dnes už prakticky nepoužívá, to spíše kamna, která akumulují teplo. Důležité je, aby místnost vytopila a právě to, aby byl viditelný oheň. Ten je samozřejmě nejkrásnější v zimních večerech, ještě navíc když je venku sníh.

Když stavíte nový dům, můžete si tam nechat navrhnout jakákoli kamna nebo i krb. Když však koupíte starší dům, který budete rekonstruovat, musíte vytápění přizpůsobit stávajícímu stavu. Ale ve výsledku je možné vytvořit skoro vše, takže se svých kamen s viditelným ohněm můžete dočkat v jakémkoliv stavení, kde je komín.

Další praktickou věcí je skutečnost, že se v současné době zdá dřevo jako nejlevnější způsob vytápění, i když se to samozřejmě může změnit. Záleží také na tom, kde bydlíte a jestli třeba máte svůj les. Elektřina a plyn výrazně zdražují a je otázkou, jestli zdražování nebude pokračovat.

9.12.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.