Každý prodej nemovitosti má svá specifika

Když se budete bavit s jakýmkoliv makléřem, zjistíte, že mají stejné zkušenosti: každý prodej nebo nákup nemovitosti je jiný, prakticky vždy jsou nějaké problémy, nesrovnalosti, háčky nebo jiná specifika. Prodej nemovitosti je celkem složitý proces, kde se jedná o velké peníze, i proto je jasné, že si lidé platí odborníky - makléře - kteří je celým procesem bezpečně provedou až ke zdárnému konci.

Pokud chcete předejít komplikacím, případně je elegantně vyřešit, když nastanou, spolupracujte s někým, kdo se v realitách vyzná. Celý proces kolem prodeje zaměstnává tolik lidí, že se chyba prostě nedá vyloučit. Proto je nutné, aby vše vedl opravdu zkušený realitní makléř, který nedopustí žádnou nákladnou chybu, které se často opakují.

Spolupráce s odborníky

Samotný makléř také neví všechno, obvykle spolupracuje s osvědčenými odborníky (právníci, stavaři, marketingový specialista, finanční poradce, fotograf, grafik apod.). Před uzavřením kupní smlouvy pak makléř společně s právníkem kontrolují každý detail, na vše je kladen důraz. Právě spolupráce s dalšími odborníky dělá z makléře úspěšného makléře. Dokáže nastavit optimální prodejní cenu, připraví nemovitost k prodeji, vytvoří profesionální prezentaci, najde kupce a vyřídí veškerou byrokracii.

Každá nemovitost je jiná, a je opravdu zajímavé, že se skoro vždycky objeví něco, co hladký průběh brzdí. A od toho je tady právě makléř, aby elegantně a nejlépe i rychle všechny překážky odstranil.

22.11.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.