Kolik stojí home staging

Home staging je profesionální příprava nemovitosti k prodeji. Dnes je to běžná věc, kterou nabízejí specializované firmy. Zajistí vám ji však i každá lepší realitní kancelář. Home staging může mít mnoho podob, zahrnuje práci designéra, který navrhne, jak byt nebo jinou nemovitost připravit. Pak je zde možnost dovézt vybavení bytu a naaranžovat ho tam, udělat fotky a buď ho odvézt, nebo ho tam ponechat do té doby, než se najde kupující.

Když se podíváme na průměrný ceník, pak se dají nacenit tyto dvě položky:

  • práce designéra cca 8 - 15 000 Kč
  • zapůjčení vybavená cca od 10 000 Kč na měsíc

Další práce, jako jsou drobné opravy, vymalování bytu, příprava zahrady apod. jsou individuální.

Některé realitky zajistí home staging zdarma

Faktem je, že některé realitní kanceláře nebo makléři inzerují to, že zajistí home staging v ceně svých služeb. Samozřejmě to není zdarma, ale v rámci dohodnuté provize, přesto je to pro prodávající výhodné. Jedná se o kompletní servis a realitní kancelář má stejný zájem na rychlém a výhodném prodeji jako prodávající. Jsou na jedné lodi. A home staging je důležitou součástí celého procesu, kdy se snažíte prodat nemovitost za co nejvyšší cenu.

Home staging se rozhodně u většiny nemovitostí vyplatí už jen proto, že vybavený byt vypadá lépe. I když vybavení pak není součástí prodeje, kupující si může byt nebo dům lépe představit s vhodným vybavením. Jednoduše dobře vybavená nemovitost lépe zaujme.

17.12.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.