Nákup stavebních pozemků s přáteli

Každý žije ve své sociální bublině. V té mojí mají vrstevníci společné asi to, že během studií žili v pronájmu ve městě, pak si tam našli práci, partnera či partnerku a začali hledat bydlení mimo město. Je to celkem logický scénář, přijdou děti, postavíme si domek se zahrádkou na venkově, pracovat budeme alespoň částečně online. Má to však jednu nevýhodu, když se přestěhujeme, nemáme už kolem sebe přátele a jsme na novém místě úplně cizí, "náplava".

I proto mě zaujal projekt party přátel, kteří hledají stavební pozemek, kde by si mohli postavit několik domů. Nejde přímo o komunitu s nějakým společným prostorem, ale spíše o to, najít slepou ulici na konci vesnice, kde vznikne nová čtvrť lidí, kteří se trochu znají, a hlavně mají podobné hodnoty.

Takových uskupení je stále více, hledají zajímavé stavební pozemky, které si případně rozdělí. Nechtějí se sami stěhovat do neznáma. Jestli také sháníte stavební pozemky, ideální je oslovit lokální realitní kancelář, která vám s hledáním pomůže.

Zajímavostí je, že stále více lidí kupuje hromadně i apartmány nebo jen pozemky u moře, suverénně nejoblíbenější je Chorvatsko. Koupit si tam 5 apartmánů, které mají hodnotu jako byt 2+1 ve Zlíně (každý z nich), se jeví jako skvělá investice. A kdo by nechtěl mít zázemí u moře, že? Společný nákup stavebních pozemků s přáteli v Chorvatsku zmiňuji proto, že přesně do takového projektu se právě pustila parta mých známých mezi 30 a 40 lety.

19.11.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.