Nemovitost je tradiční uchovatel hodnoty

Lidé investují různě. Do akcií, do dluhopisů, do podílových fondů, do zlata, do kryptoměn, do vlastní firmy atd. Možností je spousta. Investice do nemovitostí patří k velmi oblíbeným hlavně v takové době, jakou nám přineslo koronavirové období. Nemovitosti jsou totiž tradičním uchovatelem hodnoty jak v době konjunktury, tak především v době krize.

Nemovitosti jsou opravdu stabilní investice, kterou můžete využívat, můžete si na ni takříkajíc sáhnout. V posledních dvou letech letí ceny nemovitostí nahoru právě kvůli tomu, že se lidé obávají inflace a celkové ekonomické krize. V době pandemie výrazně vzrostla poptávka po nemovitostech nejen v České republice, ale prakticky po celé Evropě. Ale trh s nemovitostmi zůstává nadále stabilní.

V nemovitosti můžete bydlet nebo ji pronajímat

Výhodou nemovitostí oproti jiným investicím je skutečnost, že v ní můžete i sami bydlet nebo ji využívat třeba k rekreaci. Samozřejmě ji můžete výhodně pronajímat, ale kdykoliv ji můžete začít sami využívat. Navíc je nemovitost skvělá v tom, že ji můžete jednoho dne předat svým dětem, které tak mají něco hmatatelného do začátku. Jestli se tam nastěhují, budou nemovitost rekonstruovat, pronajímat nebo ji prodají, to už záleží jen na nich. Ale vy jim předáte trvalou hodnotu.

Uvažujete o koupi nemovitosti? Ať už chcete investovat do bytu, rodinného domu, kanceláře nebo jiné nemovitosti, určitě se vyplatí spolupracovat se zkušeným makléřem nebo realitní kanceláří, která bude stát na vaší straně a celým nákupem vás bezpečně provede.

30.10.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.