Odhad výkupní ceny zdarma a bez závazků

Když člověk prodává nemovitost, nejvíce ho obvykle zajímá a přitahuje prodejní cena. Kolik si za nemovitost může říct? Nejlépe a zdarma vám poradí některé realitní kanceláře, které vám vypracují odhad výkupní ceny nemovitosti zdarma. Například brněnská realitní kancelář RE/MAX Delux vám udělá odhad zcela nezávazně a zdarma.

Asi se ptáte, proč by vám měl někdo dělat něco zdarma. Realitní kancelář uvažuje tak, že když se vám bude líbit její otevřený a příjemný přístup a jejich profesionalita, třeba se pak na ni obrátíte v případě, že budete chtít s nějakou realitní kanceláří spolupracovat. Odhad výkupní ceny dostanete ale úplně zdarma.

Nejen zdarma, ale také absolutně bez závazků. Na webu vyplníte jednoduchý formulář k vaší nemovitosti, podle kterého pak odhadce vaši nemovitost ocení. K ničemu se nezavazujete, nepodepisujete žádnou smlouvu, nemáte vůči realitce žádné závazky. Kvalifikovaný odborný odhad dostanete tedy opravdu zdarma a nezávazně.

Kdybyste s realitní kanceláří chtěli začít spolupracovat ještě více, můžete dostat zpracovanou také profesionální analýzu k odhadu prodejní ceny, která vám bude zaslána na email. V ideální případě vám pak realitní kancelář pomůže připravit nemovitost k prodeji, určit prodejní cenu, vytvořit perfektní prezentaci, a hlavně najít kupce. Celou transakcí vás bezpečně provede a dovede až ke kýženému konci.

24.10.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.