Profesionální fotky dělají zázraky

Když chcete prodat nebo i pronajmout byt nebo jinou nemovitost, určitě se maximálně zaměřte na fotky. Ideální je najmout profesionálního fotografa nebo oslovit zkušenou realitní kancelář, která s kvalitními fotografy spolupracuje. Skvělé fotky totiž mohou s prodejem hodně pomoci. Pojďme se podívat na několik pozitivních efektů, které výborné fotky způsobí:

  • Zaujmou hned na poprvé. První dojem je velmi důležitý a profesionální fotky s prvním dojmem hodně pomohou. Před samotným focením je potřeba pokoje na focení připravit, naaranžovat doplňky, uklidit vše, co by mohlo na fotkách rušit (osobní věci, jídlo, drobnosti, které fotce nepomůžou apod.).
  • Ať vyniknou přednosti. Osobní prohlídka ještě není na pořadu dne, cílem je na tu prohlídku potencionální zájemce dostat. Fotky pak zájemce navnadí. Raději nafotit zajímavé detaily, výhled do zahrady nebo to, čím nemovitost vyniká. Přitáhnete tak pozornost mezi ostatními inzeráty.
  • Dobré fotky zvedají cenu. Díky super fotkám můžete o fous zvýšit prodejní cenu. Když je byt nebo dům profesionálně nafocený, vypadá lépe a luxusněji. Tady pomáhá znalost práce se světlem, kvalitní fotoaparát, ale hlavně zkušenosti, odkud, co a jak fotit. S tím pomůže expert na focení nemovitostí, především pak interiérů.
  • Detaily rozhodují. Když zájemce probírá inzeráty, často se nerozhoduje úplně racionálně, ale rozhodnou emoce. Dobrý fotograf na to myslí, do záběru dá některé zajímavé detaily - dobré osvětlení, čerstvé květiny ve váze nebo detail nových kachliček.

Když budete chtít prodat nemovitost, určitě se obraťte na profesionály. Na makléře, realitku nebo alespoň profesionálního fotografa.

13.12.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.