V jak malém domě může bydlet pětičlenná rodina

Ceny nemovitostí rostou, ceny stavebních materiálů rostou ještě více, přesto je potřeba někde bydlet. A kdo nechce bydlet v nájmu, do nemovitosti stejně bude investovat. Obecně platí, že když chcete ušetřit, jediná cesta je pořídit si menší nemovitost, menší dům nebo byt. V bytě jste jasně omezeni prostorem, ale když máte malý dům se zahradou, pořád můžete spoustu času trávit právě na zahradě.

Vezměme si příklad pětičlenné rodiny, dva rodiče a tři děti. Potřebuje každé dítě svůj pokoj? Je nutné mít pokoj pro hosty, kdyby přijela na návštěvu babička nebo kamarádi? Samozřejmě je to příjemné, ale dá se to řešit i v malém domě. Podívejte se na tipy z praxe pětičlenné rodiny žijící domě s dispozicí 3+1:

  • Velký pokoj se dá rozdělit. Máte-li například jeden velký pokoj v podkroví, můžete ho nějak šikovně rozdělit. Nábytkem, plentou, paravánem nebo jakýmkoliv jiným nenáročným způsobem a hned budete mít dva dětské pokoje místo jednoho.
  • Postavte na zahradě malý domek. Můžete na zahradě postavit za několik desítek tisíc malý domek s jednou místností, kde mohou přespávat kamarádi, nebo se tam třeba časem částečně nastěhuje jedno z dětí.
  • Holky spolu, kluci spolu. Když nemáte dostatek dětských pokojů, musejí děti pokoje sdílet. Když je dobře vybavíte třeba poschoďovou postelí nebo dalšími zajímavými prvky, bude to i pro ně zajímavé. A soukromí si dítě vždy nějak najde.
  • Čím více venku. V dnešní době počítačů, telefonů a internetu je pro většinu rodičů radost, když jsou děti venku. Motivujte je venku trávit co nejvíce času, je to asi lepší, než když bude každé dítě sedět ve svém pokoji se svým tabletem.

29.11.2021

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.