Přenechání pronájmu zahrádky za odstupné v Brně - Štýřcích
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Hledáte zahrádku, kde si můžete vypěstovat svoji vlastní zeleninu?
Nabízím převod práv k užívání pozemku v katastrálním území Štýřice v Brně, ve vlastnictví firmy České Dráhy, a.s. Zahrádkářská oblast se nachází za hobbymarketem Hornbach Heršpická.
Na pozemku o výměře 299 m2 je 10 ovocných stromů. Dále skleník, dřevěná kůlna na nářadí a zděná chatka - vše určené k opravě či rekonstrukci. Zahrádka je celá oplocená a nachází se 5 minut chůzí od MHD.
Voda je zde řešena vrtem.
Roční nájemné činí 1.495,- Kč. Částka za odstupné je 80.000,- Kč.
Prohlídky budou probíhat dle počasí v týdnu od 24.8.2020. Napište si, prosím, o prohlídku emailem.
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:289110Kategorie:

Pozemky

Typ:

Pronajem

Jednotka:za rok
Doprava:Vlak, Silnice, MHD

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.