Prodej rodinného domu, 115 m2, Pohořelice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,49%

 Kč

6 390 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Pohořelice

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím ke koupi RD o dispozici 4+1 ve městě Pohořelice. Dům je možné ihned obývat, zasloužil by si však jisté opravy. Původní stáří je datováno na 30. léta minulého století, v 60. letech bylo dostaveno do dnešního stavu. V roce 2003 byla vyměněna střešní krytina, laťování a klempířské prvky. V témže roce bylo nově provedeno ústřední topení. V roce 2004 byla zateplena fasáda a vyměněny venkovní dveře a okna za plastové. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, zásobování vodou může být částečně řešeno i z vlastní studny. Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, regulovat teplotu v obytných místnostech můžete spínacím termostatem. K domu náleží dvorek a neoplocená zahrada o výměře 800 m2. Na domě vázne věcné břemeno užívání, které bude při prodeji vymazáno. V případě více zájemců bude prodáno nejlepší nabídce. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:336720Plocha užitná:115
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:Před rekonstrukcíTopení:lokální plynové
Budova:smíšenáDoprava:dálnice, autobus

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci spojenou s rozvodem. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Peková Lada

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.