Prodej rodinného domu, 115 m2, Pohořelice
Nedostupné, nevolat

Pohořelice

Při rychlém jednání výrazná sleva.
Zvu vás na prohlídkový den, který se bude konat ve čtvrtek 22. 9. 2022.
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím ke koupi RD o dispozici 4+1 ve městě Pohořelice. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci.
Původní stáří je datováno na 30. léta minulého století, v 60. letech bylo dostaveno do dnešního stavu. V roce 2003 byla vyměněna střešní krytina, laťování a klempířské prvky. V témže roce bylo nově provedeno ústřední topení.
V roce 2004 byla zateplena fasáda a vyměněny venkovní dveře a okna za plastové.
Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, zásobování vodou může být částečně řešeno i z vlastní studny.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel, regulovat teplotu v obytných místnostech můžete spínacím termostatem.
K domu náleží dvorek a neoplocená zahrada o výměře 800 m2.

Na domě vázne věcné břemeno užívání, které bude při prodeji vymazáno.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:336720Plocha užitná:115
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Stav objektu:Před rekonstrukcíTopení:lokální plynové
Budova:smíšenáDoprava:dálnice, autobus

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.