Pronájem bytu 2+1, 50 m2, Zastávka
Nedostupné, nevolat

Zastávka

Ve výhradním zastoupení majitelů pronajímám byt o dispozici 2+1 a výměře 50,27 m2. Byt se nachází ve zvýšeném 1. podlaží třípodlažního domu. Orientace oken je na jihovýchod.

Byt 2+1 prošel v roce 2013 rekonstrukcí - nové rozvody, podlahy v kuchyni a chodbě, nové obložkové dřevěné dveře. Byt má ústřední vytápění s vlastním plynovým kotlem ve sklepě pod bytem. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné parketové, v kuchyni a chodbě je povrch vinylový, v koupelně je keramická dlažba. Koupelna a kuchyň mají keramické obklady části stěn. V koupelně je vana, umyvadlo a WC. V předsíni je vestavěná skříň. V kuchyni je kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Okna a balkonové dveře má byt plastové s izolačním dvojsklem. TUV zajišťuje plynový kotel. Byt je v dobrém udržovaném stavu. Předmětem pronájmu jsou také dva sklepy v I.PP o ploše cca 6 m2. Možnost je i využívat společnou kolárnu.

Platby:
- nájemné: 12.000 Kč/měsíc
- zálohy na energie 5.500 Kč/měsíc (voda 700 Kč, elektřina 1.800 Kč, plyn 3.000 Kč)
- vratná kauce (jistota): 12.000 Kč
- služby RK: 18.000 Kč + DPH (21.780 Kč).

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:375776Plocha užitná:50
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3
Podkategorie:

2 + 1

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.