Pronájem bytu 4+kk, 90 m2, Zastávka
23 000,00 Kč 

Zastávka

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízím k pronájmu byt o velikosti 4 + kk na ulici Havířská v Zastávce u Brna v okresu Brno-venkov.
Byt se nachází ve 3. podlaží 4-podlažní budovy bez výtahu a disponuje podlahovou plochou 103 m², z čehož je užitná plocha 97 m² a plocha balkonu 5 m².

Celkové měsíční náklady činí 29.050 Kč, z toho
- nájemné 23.000 Kč,
- záloha na elektřinu 2.500 Kč,
- záloha na plyn 2.000 Kč,
- záloha na studenou vodu 1.500 Kč (na 3 osoby, tedy 500 Kč na osobu),
- internet 50 Kč.
Jistota (kauce) ve výši 23.000 Kč, služby RK 27.830 Kč (23.000 Kč + 21 % DPH).

Obec Zastávka u Brna disponuje nadstandardní občanskou vybaveností ve všech oblastech (zejména školství, zdravotnictví a sportu).

Uvedené výměry jsou pouze orientační.

Pronajímající si vyhrazuje právo vybrat nájemce na základě jím zvolených kritérií.

Číslo nabídky:385227Plocha užitná:97
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4
Podkategorie:

4 + kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Smíšená
Telekomunikace:InternetVlastnictví:

Osobní

O mně

 

K realitám jsem se dostala v době, kdy jsem řešila těžkou životní situaci. Práce s nemovitostmi byla vždy mým snem a v době, kdy jsem hledala takovou práci, abych byla časově nezávislá kvůli dětem, přišla nabídka z RE/MAX Delux. Koncept RE/MAXu, který je založený na neustálém vzdělávání a mnohaletých zkušenostech mě uchvátil natolik, že jsem neváhala. Chci pomáhat lidem a to se mi splnilo, pomáhám lidem plnit sny o bydlení, což je základ pro jejich pohodu a štěstí.

 

Práce s realitami není jen práce, je to životní styl, neustálé řešení nových a nových situací spojených s prodejem a převodem nemovitostí. A to mě moc baví, žádný stereotyp. Ke každému klientovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho potřeby.

 

Pokud i Vy chcete prodat svoji nemovitost v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Ráda si s Vámi domluvím osobní schůzku, na které probereme veškeré možnosti spolupráce :)

Lada Peková

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 195x200_RMX_Aukcni_specialista Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.