Prodej pozemku pro bydlení, 1315 m2, Lelekovice
Nedostupné, nevolat

Lelekovice

Hledáte stavební pozemek vhodný pro stavbu Vašeho nového domu?

Přesně jeden takový pro Vás v Lelekovicích mám. Dojezdová vzdálenost 15 minut do centra Brna, vypracovaná územní studie, dostatek soukromí, veškerá občanská vybavenost a mnoho dalšího.

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout stavební pozemek o výměře 1 315 m2.
Dle územního plánu se parcela nachází na ploše venkovského bydlení v rodinných domech.
Součástí prodeje je vypracovaná územní studie pro stavbu dvoupodlažního rodinného domu s dvěmi bytovými jednotkami a s krytým parkováním pro 4 auta.
Obec Lelekovice svým obyvatelům nabízí veškerou občanskou vybavenost. Mateřská škola, základní škola, pošta, lékařské středisko, sportoviště, banku a mnoho dalšího. Obec je dopravně napojena s okolními městy za pomocí vlaku, autobusu a dokonce i MHD.
Zaujala Vás tato nemovitost? Tak mi zavolejte a domluvte si svůj čas prohlídky. Těším se na Vás!

Číslo nabídky:370462Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

Jmenuji se Lukáš Trunkát, jsem certifikovaný realitní makléř a pro své klienty jsem připraven vyjednat vždy jen ty nejlepší podmínky ať už jde o prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí.

 

Realitní činnost je práce s lidmi, a to je jeden z důvodu proč jsem si tento obor vybral. Rád poznávám nové lidi a baví mě práce s nimi. Jsem člověk jako každý jiný, dokážu se vcítit do druhých, pochopit jejich potřeby a přání. Díky tomu, jsem schopný každému svému klientovi poskytnout maximální pomoc jak po profesní, tak i osobní stránce.

 

Své jméno jsem se rozhodl spojit s jednou z nejsilnějších značek na světovém trhu realit. Je pro mě velice důležité neustále se zdokonalovat, vzdělávat se, učit se a toho se mi v RE/MAX dostává v té nejvyšší kvalitě.

 

Práce realitního makléře je mým koníčkem a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Natáčím videoprohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích, inzeruji na nejnavštěvovanějších realitních portálech... vše s jasným cílem - prodat Vaší nemovitost za NEJVYŠŠÍ MOŽNOU CENU k Vaší plné spokojenosti!

 

Bude mi ctí být součástí vaší velké životní změny, kterou prodej či koupě nemovitosti je.

Bc. Lukáš Trunkát

Makléř

Certifikáty

1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX realitn_profesion_l_cmyk bronze Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.