O mně

Jsem realitní makléřka s bohatými zkušenostmi v obchodě a mým cílem je poskytovat svým klientům nejvyšší kvalitu služeb. Vždy hledám to nejlepší řešení pro své klienty. Jsem empatická a spolehlivá, vždy naslouchám potřebám svých klientů.

 

Můj  zájem o hezké věci a touha pomáhat lidem mě přivedly ke kariéře v oboru realit. V tomto oboru je třeba se neustále vzdělávat a proto jsem si vybrala RE/MAX, protože tady je od makléřů vyžadována vysoká úroveň vzdělání, podpořená kvalitním systémem školení.

 

Při své práci používám moderní nástroje jako videoprohlídky, homestaging, virtuální 3D prohlídky nebo třeba digitální staging nemovitostí.

 

Díky tomu jsem schopná prodat vaši nemovitost za nejvyšší tržní cenu.

 

Kromě své práce v realitách ráda trávím svůj volný čas s rodinou a přáteli, cestováním a zahradničením.

 

Pokud hledáte realitního makléře, který je nejenom kvalitní, ale také empatický a spolehlivý, věřím, že pak jsem tou správnou volbou pro vás. Můj profesionální přístup a empatie vám zajistí úspěšné a bezpečné dokončení  realitní transakce.

 

Pokud potřebujete vyřešit svůj realitní případ nebo se chcete jen poradit, moc ráda vám pomohu. Stačí mi zavolat nebo poslat email.

 

Těším se na vás.

Mgr. Valová Markéta

Makléř

Certifikáty

bronze 195x200_RMX_Aukcni_specialista profik 76kb Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.