Prodej rodinného domu, 122 m2, Lipov

Rezervováno
  • 880 m2
  • 4+1
  • Osobní
  • Cihla
  • Sklep
  • Zahrada
  • Garáž
  • U přírody

2 599 000 Kč

Cena je včetně kompletního realitního servisu.
Energetický štítekG - Není vyhotoven

Kontaktní formulář

Potřebujete odhadnout cenu vaší nemovitosti?

Galerie

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Půdorys

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinný dům v obci Lipov na jižní Moravě. Dům se nachází v klidné části obce. Zastavěná plocha a nádvoří je 464 m2. Uliční šíře pozemku je zde přibližně 15 m. Užitná plocha domu je zhruba 122 m2. Dům disponuje dvěma nadzemními podlaží a je částečně podsklepený. V prvním nadzemním podlaží naleznete prostornou verandu, chodbu se záchodem, dvě obytné místnosti, kuchyň s jídelnou, koupelnu a spíž. Ve druhém nadzemním podlaží jsou dva obytné pokoje. Z chodby se dostanete na půdu o přibližném rozměru 35 m2. Ta svou dispozicí umožňuje vytvoření dalších pokojů. Z chodby se také dostanete na terasu o výměře 11,9 m2. V podsklepené části o přibližném rozměru 55 m2 naleznete celkem 3 místnosti a prostor pro ohřev vody. Na dvůr se dostanete vstupem z verandy. Je zde vystavěn malý přístavek, který Vám může sloužit jako garáž, dílna nebo jako hospodářská stavení. Za tímto přístavkem naleznete zahradu o výměře 416 m2.

Dům je napojen na místní vodovod a kanalizaci. V domě je samozřejmě elektřina. Není zde zaveden plyn, ten naleznete na hranici pozemku. Dům nemá vybudované centrální vytápění, využívalo se zde lokálního řešení.

Financování: Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Energetický štítek zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu – G.

Zaujal Vás dům? Zavolejte mi nebo napište a domluvte si termín prohlídky.

Kontaktní formulář

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční
kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4.9%

12 526 Kč

Lokalita

Obec Lipov se nachází v blízkosti Veselí nad Moravou a města Strážnice. Situována je na Slovácku v jeho subregionu Horňácka. Umístěním leží obec na úpatí Bílých Karpat pod Velkou Javořinou na moravsko-slovenském pomezí. Tato oblast nabízí mnoho kulturních akcí. Turisticky je zde vhodná poloha vzhledem k blízkosti např. národní přírodní rezervace Čertoryje, Velké Javořiny, skanzenu ve Strážnici, větrného mlýnu v Kuželově a mnoho dalšího. Dům je postaven v klidné části obce. Před domem protéká vodní tok Velička. Přímo obec nabízí veškerou občanskou vybavenost. Najdete zde školu a školku, obchod s potravinami, lékaře, poštu, koupaliště a dopravní spojení pomocí autobusu a vlaku.

Image
Image
Image